Dorpsondersteuners en opvoedondersteuners

In Gemert-Bakel zorgen we voor hulp en ondersteuning dichtbij onze inwoners. Daarom hebben we dorpsondersteuners voor drie wijken in Gemert en de zes overige kernen. Die werken in een team samen met professionals op het gebied van wonen, welzijn, zorg, werk en inkomen. Heeft u een probleem en kunt u zelf geen oplossing vinden? Een dorpsondersteuner is een buurtgenoot die samen met u zoekt naar hulp in de kring van mensen die dicht bij u wonen. En heeft u nog andere hulp nodig? Dan wijst de dorpsondersteuner u de weg.

Gemert Oost
Theo van der Horst
dorpsondersteuner.gemert.oost@outlook.com
06-81575431
Liza Simons
dorpsondersteuner.oost.liza@gmail.com
06-16280572
opvoedondersteuner
Angela Cuypers angela.cuypers@gemert-bakel.nl 0492-378500
Hilke Price hilke.price@gemert-bakel.nl  0492-378500

Gemert Noord
Esther de Roo
dorpsondersteuner.noord.esther@gmail.com
06-14333396
Theo Saalmink
dorpsondersteuner.noord.theo@gmail.com
06-10878587
Opvoedondersteuner
Nicolé Kooy nicole.kooy@gemert-bakel.nl 0492-378500
Angela Cuypers angela.cuypers@gemert-bakel.nl 0492-378500

Gemert Centrum
Elise van der Toorn
dorpsondersteunercentrum.elise@gmail.com
06-40901632
Marianne Nijst
dorpsondersteuner.centrum.nyst@gmail.com
06-24839006
Opvoedondersteuner
Ivanka Lagemaat ivanka.lagemaat@gemert-bakel.nl 0492-378500
Hilke Price hilke.price@gemert-bakel.nl  0492-378500

De Rips
Alie Schepers
dorpsondersteuner-derips@hotmail.com
06-23581120

Opvoedondersteuner
Anouk Vermulst anouk.vermulst@gemert-bakel.nl 0492-378500

Handel
Monique van den Elzen
dorpsondersteuner.handel@gmail.com
06-39803456
Opvoedondersteuner
Anouk Vermulst anouk.vermulst@gemert-bakel.nl 0492-378500

De Mortel
Monique van den Elzen
dorpsondersteuner.demortel@gmail.com
06-39803456
Opvoedondersteuner
Marieke Lakwijk marieke.lakwijk@gemert-bakel.nl  0492-378500

Milheeze
Martha v.d Heuvel
dorpsondersteuner- milheeze@hotmail.com
06-22383474
Opvoedondersteuner
Peter Kuiper  peter.kuiper@gemert-bakel.nl 0492-378500

Bakel
Marian Reijnders
dorpsondersteuner.bakel.marian@hotmail.com
0492-341598 / 06-18329200 maandag dinsdag en woensdag
Wilma van Grinsven
dorpsondersteuner.bakel.wilma@hotmail.com
06-37450560
Opvoedondersteuner
Wilma Verberk  wilma.verberk@gemert-bakel.nl 0492-378500

Elsendorp
Hannie Penninx
dorpsondersteuner.elsendorp@gmail.com
06-22421237
Opvoedondersteuner
Ivanka Lagemaat ivanka.lagemaat@gemert-bakel.nl 0492-378500

2018-04-23T17:02:51+00:00