Dorpsondersteuners en opvoedondersteuners

In Gemert-Bakel zorgen we voor hulp en ondersteuning dichtbij onze inwoners. Daarom hebben we dorpsondersteuners voor drie wijken in Gemert en de zes overige kernen. Die werken in een team samen met professionals op het gebied van wonen, welzijn, zorg, werk en inkomen. Heeft u een probleem en kunt u zelf geen oplossing vinden? Een dorpsondersteuner is een buurtgenoot die samen met u zoekt naar hulp in de kring van mensen die dicht bij u wonen. En heeft u nog andere hulp nodig? Dan wijst de dorpsondersteuner u de weg.

Gemert Oost

Theo van der Horst

theovanderhorst@dedorpsondersteuners-gemertbakel.nl

06-81575431

opvoedondersteuner

Aggie Jonkers

aggie.jonkers@gemert-bakel.nl 0492-378500

Gemert Noord

Harrie Hellings

harriehellings@dedorpsondersteuners-gemertbakel.nl

06-18310729

Theo Saalmink

theosaalmink@dedorpsondersteuners-gemertbakel.nl

06-10878587

Opvoedondersteuner

Nicolé Kooy

nicole.kooy@gemert-bakel.nl 0492-378500

Gemert Centrum

Elise van der Toorn

elisevandertoorn@dedorpsondersteuners-gemertbakel.nl

06-40901632

Marianne Nijst

mariannenijst@dedorpsondersteuners-gemertbakel.nl

06-24839006

Opvoedondersteuner

Hilke Price hilke.price@gemert-bakel.nl 0492-378500

De Rips

Alie Schepers

dorpsondersteuner-derips@hotmail.com

06-23581120

Opvoedondersteuner

Anouk Vermulst

anouk.vermulst@gemert-bakel.nl 0492-378500

Handel

Thea Brouwers

dorpsondersteuner.handel@gmail.com

06-14871257

Opvoedondersteuner

Anouk Vermulst

anouk.vermulst@gemert-bakel.nl 0492-378500

De Mortel

Monique van den Elzen

dorpsondersteuner.demortel@gmail.com

06-39803456

Opvoedondersteuner

Marieke Lakwijk

marieke.lakwijk@gemert-bakel.nl 0492-378500

Milheeze

Martha v.d Heuvel

dorpsondersteuner-milheeze@hotmail.com

06-22383474

Opvoedondersteuner

Peter Kuiper

peter.kuiper@gemert-bakel.nl 0492-378500

Bakel

Marjo van der Wallen

dorpsondersteuner-bakel.marjo@hotmail.com

06-89970546

Wilma van Grinsven

dorpsondersteuner.bakel.wilma@hotmail.com

06-37450560

Opvoedondersteuner

Wilma Verberk wilma.verberk@gemert-bakel.nl 0492-378500

Elsendorp

Hannie Penninx

dorpsondersteuner.elsendorp@gmail.com

06-22421237

Opvoedondersteuner

Lisa Heesterbeek lisa.heesterbeek@gemert-bakel.nl 0492-378500